چگونه درخواست دهیم؟

مراحل پیوند هوم
پکیج‌های انتخابی برای اقامت و شهروندی

تصمیم برای مهاجرت می‌تواند یکی از مهم‌ترین و سخت‌ترین تصمیمات زندگی هر فردی باشد. عدم آشنایی با چگونگی روند آن نیز، ممکن است به سختی این موضوع دامن بزند. به همین دلیل همکاران ما با استفاده از اطلاعاتی که در اختیارشان قرار می‌دهید، شما را در کل این پروسه از ابتدا تا انتها یاری خواهند نمود.

مراحل ثبت نام و اخذ اقامت
1
تکمیل آنلاین فرم درخواست پیوند

ما رویکردی جامع جهت اخذ اقامت و شهروندی برای شما داریم و همواره اهداف فردی شما را در نظر می‌گیریم. پاسخ شما به ما کمک می‌کند برداشتی درست از آن چه قصد انجامش را دارید بدست آورده و شما را راهنمایی کنیم.

 

مدارک و اطلاعات زیر برای پر کردن فرم درخواست مورد نیاز هستند:

مشخصات فردی

سوابق کاری

فرم درخواست
۲
تماس یکی از مشاوران موسسه پیوند با شما

در فرم درخواستی که تکمیل کردید همه عناصر شما از جمله اهداف شغلی و اهداف  بلندمدت شما در نظر گرفته شده است؛ همچنین مشاوره‌ای که با یکی از مشاورین موسسه پیوند در امر اخذ اقامت انجام می‌پذیرد، موجب اطمینان ما از انتخاب کشور ایده‌آل با توجه به اهداف و توانایی‌های شما می‌گردد.

۳
ثبت‌نام آنلاین

ما با تقسیم بندی مراحل لازم برای اخذ ویزا و اقامت، کار را برای شما آسان کرده‌ایم. پس از گذراندن مراحل گفته شده، ما با همکاری خودتان، مدارک لازم جهت امور اداری و اخذ ویزا را گرد آورده و از سفارت کشور مورد نظر برای‌ شما درخواست ویزا خواهیم کرد.

۴
ساپورت متقاضی

پس از گرفتن ویزا و رزرو بلیط هواپیما، همه مراحل بسیار ساده خواهد بود و شما می‌توانید به راحتی وارد کشور مورد نظر خود شوید. در صورتی که قصد راه‌اندازی کسب وکاری جدید در کشور مقصد را داشته باشید، موسسه پیوند در تمامی مراحل لازم در کنار شما خواهد بود. همچنین اگر قصد سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات کشوری را داشته باشید، تیم پیوند شما را در پروسه خرید ملک یاری خواهد کرد.

فرم درخواست مشاوره