دربــاره درباره پیوند بیشتر بدانید ...

درباره ما

درسالهای اخیر با توجه به فراز و نشیب های پیش آمده، افراد علاقمند به پیشرفت با امید به آینده ای مطمئن به منظور برخورداری ازرفاه شهروندی ، کشوری غیر از محل تولد شان را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب میکنند.
کلید موفقیت دراین مسیر پر پیچ و خم، انتخاب مشاوران فرهیخته میباشد. اینک تیم تخصصی پیوند مفتخرست پس از ۷ سال سابقه درخشان در امر مهاجرت تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان در کشور انگلستان ، با اطمینان به آگاهی و کارآمدی مشاوران ، آمادگی خود را جهت خدمت رسانی در امر مهاجرت و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک با کمترین هزینه و شیوه ای مطمئن اعلام می نماید .

شرکت پیوند از سال ۲۰۱۲ در شهر لندن با هدف انجام امور ویزایی دانشجویان ایرانی در انگلستان اغاز به کار کرد.
ما با افتخار اعلام میکنیم که شرکت پیوند در این ۷ سال با انجام صدها ویزای موفق توانسته است در جهت کمک به هموطنان خود نقش شایانی ایفا کند. اکنون تیم بزرگ و متخصص پیوند با تلاش و اعتماد شما عزیزان، همچنان می کوشد در راستای ارتقا امور مهاجرتی و اقامتی به اهداف بزرگتری دست یابد.

برای آشنایی با شرایط و دریافت خدمات مناسب مجموعه پیوند و اخذ وقت مشاوره تلفنی, “فرم درخواست پیوند” را پر کنید. تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس باشند.

اعضای تیم پیوند
کارکنان کمپانی پیوند هوم را در این محل می‌توانید مشاهده نمایید.
فرم درخواست مشاوره