برنامه اقامت در مونته نگرو از طریق سرمایه گذاری ( CBI ) برای تجارت آزاد است و اولین برنامه های کاربردی آن ارائه شده است. این برنامه که از اول اکتبر ۲۰۱۹ آغاز شد ، هدفش تولید سرمایه گذاری خارجی مستقیم برای کشور است.
دو گزینه سرمایه گذاری وجود دارد. متقاضیان علاوه بر خرید ملک در مونته نگرو و مستغلات به ارزش ۲۵۰.۰۰۰ یورو ( پروژه های تصویب شده در مناطق کمتر توسعه یافته ) باید ۱۰۰.۰۰۰ یورو به صندوق توسعه دولت اهدا کنند و یا ، ۴۵۰.۰۰۰ یورو به تنهایی ( پروژه های تصویب شده در مناطق توسعه یافته ) سرمایه گذاری کنند. این برنامه فقط برای ۳ سال و برای ۲.۰۰۰ درخواست است.
دارندگان گذرنامه مونته نگرو امکان یفر به ۱۲۵ کشور بدون نیاز به ویزا از جمه منطقه شینگن اتحادیه اروپا ، روسیه و ترکیه را میدهد. مونته نگرو با اینکه عضو اتحادیه اروپا نیست اما درحال مذاکره است تا آن را تا ۷ سال آینده ممکن سازد. پس از عضویت مونته نگرو در اتحادیه اروپا ، شهروندان آن بدون محدودیت زمانی در هر کشور عضو اتحادیه اروپا می توانند زندگی ، کار یا تحصیل داشته باشند. این برنامه مناسب متقاضیانی است که فقط به دنبال گسترش امکانات سفر خود هستند و شاید هم فقط در مونته نگرو بمانند. برای کسانی که بدنبال بدست آوردن اقامت یا تابعیت یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا هستند ، برنامه های پرتغال و قبرس را پیشنهاد می کنیم که در نظر بگیرند. برای اطلاعات بیشتر با تیم ما تماس بگیرید.

حق کار برای کسانی که اقامت اسپانیا را دریافت کرده‌اند به چه صورت است؟
اگر قصد  دارید بیش از 3 ماه در سال در کشور اسپانیا ...
چگونه میتوانم بعد از وارد شدن به ترکیه در بانک های ترکیه حساب افتتاح نمایم؟
یکی از نیاز‌های ما برای انجام معاملات متفاوت و سرمایه گذاری در ...
ترکیه : دروازه E2 به ایالات متحده
با افزایش هزینه برنامه کارت سبز EB-5 ( افزایش از 500.000 به ...
پنج جاذبه اضافی از شهروندی گرانادا
پنج جاذبه اضافی از شهروندی گرانادا گذشته از مزایای بارز داشتن گذرنامه گرنادیایی ...
نیازمندی های ویزای سرمایه گذاری انگلستان چیست؟
از سرمایه گذاران درخواست میشود مدارک کافی برای اثبات موجودیت مبلغ ...
قدرتمندترین گذرنامه های سال ۲۰۲۰
براساس آخرین شاخص قدرت گذرنامه ، ژاپن دارای بالاترین رتبه آزادی دسترسی ...
فرم درخواست مشاوره