براساس آخرین شاخص قدرت گذرنامه ، ژاپن دارای بالاترین رتبه آزادی دسترسی پاسپورت به ۱۹۱ کشور جهان بدون ویزا را دارد. بعد از ژاپن سنگاپور ، کره جنوبی و آلمان است. متاسفانه هیچ یک از این کشورها برنامه های سرمایه گذاری و شهروندی را ارائه نمی دهند ، با این وجود ۱۰ کشور برتر اروپایی و چندین کشور کارائیبی وجود دارد که گزینه های جذاب و مقرون به صرفه و آزادی دسترسی به ویزا را ارائه می دهند.
از نظر قدرتمند ترین گذرنامه های جهان با داشتن دسترسی بدون نیاز به ویزا به بیش از ۱۸۳ کشور جهان اسپانیا ( ۵ ) ، پرتغال و ایرلند ( ۷ ) ، یونان ( ۸ ) و مالت ( ۹ ) رتبه بندی شده اند. این خبر مشوق سرمایه گذاران ویزای طلایی برای در نظر گرفتن این برنامه های اروپایی است. همچنین کشورهای مختلف کارائیبی از طریق سرمایه گذاری برای شهروندی رتبه ی بالایی بدست آورده است. سنت کیتس ، آنیتگوا ، سنت لوسیا ، گرنادا و دومینیکا با دسترسی به ۱۳۹ تا ۱۵۴ کشور بدون نیاز به ویزا در رده های ۲۷ الی ۳۷ قرار گرفته اند.
کشورهای افغانستان ، عراق ، سوریه و پاکستان دارای کمترین رتبه گذرنامه ای با دسترسی سفر به کمتر از ۳۲ کشور بدون نیاز به ویزا هستند. ما تقاضاهای زیادی از سرمایه گذاران این کشورها ( نسبت به بسیاری دیگر ) به دلیل عدم پویایی سراسری را شاهد هستیم. اگر با محدودیت سفر روبه رو هستید و قصد سرمایه گذاری جهت افزایش قدرت پاسپورت خود را دارید ، لطفا با یکی از مشاوران متخصص ما تماس بگیرید.

مزایای ویزای سرمایه گذاری انگلستان چیست؟
برای دریافت ویزای سرمایه گذاری انگلستان نیازی ندارید در استخدام جایی باشید. درخواست ...
مراحل ویزای سرمایه گذاری انگلستان چیست؟
مراحل ویزای درجه۱ انگلستان : صلاحیت شما برای ویزای درجه ۱ سرمایه ...
معرفی محله سانجاک تپه استانبول
معرفی محله سانجاک تپه استانبول
سانجاک تپه (Sancaktepe) یکی از محله های بسیار خوب استانبول که در ...
قدرتمندترین گذرنامه های سال ۲۰۲۰
براساس آخرین شاخص قدرت گذرنامه ، ژاپن دارای بالاترین رتبه آزادی دسترسی ...
چند بار در سال میتوان به ترکیه سفر کرد؟
چند بار در سال میتوان به ترکیه سفر کرد؟
ترکیه یکی از کشورهای بسیار غنی از نظر جاذبه های طبیعی، تاریخی ...
مزایای دریافت اقامت در یونان از طریق خرید ملک چیست؟
۱- به همراه بردن فرزندان زیر ۲۱ سال و دانشجو ۲- به همراه ...
فرم درخواست مشاوره