در طی برنامه ریزی های این هفته بر روی تغییرات ویزای طلایی پرتغال ، پارلمان پرتغال درباره ی برنامه های آینده ویزای طلایی پرتغال بحث کرده و برخی از تغییرات جدید بالقوه را پیشنهاد کرد. آنا کاتارینا مندس ، رهبر حذب سوسیالیست ، پیشنهاد کرده است که برای بهره مندی از مناطق با جمعیت کم و مناطق خودمختار پرتغال ، برخلاف شهرهای بزرگ لیسبون و پورتو که بیشتر سرمایه گذاری ها در آنجا انجام می شود ، الزامات سرمایه گذاری تغییر خواهد کرد.
برنامه ویزای طلایی پرتغال با واردکردن میلیاردها یورو برای سرمایه گذاری در کشور پرتغال و افزایش میانگین قیمت املاک در سال کمک کرده است ، اما شهرهای بزرگ از این مزایا بیشتر بهره مند شده اند. پیشنهاد مندس ترغیب سرمایه گذاران خارجی به سرمایه گذاری در دیگر مناطق کشور و از بین بردن فشارها در کلان شهرها مانند لیسبون که تقاضای ملک بیشتر از میزان عرضه است ، می باشد.
هنوز هیچ چیزی رسمی نشده است . پارلمان در تاریخ ۶ فوریه مجددا برای بحث درباره این پیشنهاد ، تجدیدنظر خواهند کرد. در صورت پیشبرد تغییرات ، ابتدا قانون باید عوض شود که احتمالا چندین ماه طول خواهد کشید. همچنین بیان شده است که هرگونه تغییر فقط در برنامه های جدید اعمال می شود . برای کسانی که سرمایه گذاری در شهرهای بزرگ مانند لیسبون یا پورتو را در نظر گرفته اند ، پیشنهاد می کنیم که هرچه سریعتر پیش از هرگونه تغییر و تحول اقدام کنند.
نمونه کارهای بزرگی از گزینه های سرمایه گذاری در املاک پرتغال دارد که الزامات ویزای طلایی را برآورده می کند . برای کسب اطلاعات بیشتر و صحبت با یکی از کارشناسان ما ، لطفا با تماس بگیرید.

نیازمندی های ویزای سرمایه گذاری انگلستان چیست؟
از سرمایه گذاران درخواست میشود مدارک کافی برای اثبات موجودیت مبلغ ...
ترکیه
امتیازات خرید ملک و اخذ اقامت ترکیه
امکان افتتاح حساب های بین المللی بانکی در بانک های سراسر ...
پنج جاذبه اضافی از شهروندی گرانادا
پنج جاذبه اضافی از شهروندی گرانادا گذشته از مزایای بارز داشتن گذرنامه گرنادیایی ...
برنامه CBI
مونته نگرو برنامه CBI خود را شروع کرد
برنامه اقامت در مونته نگرو از طریق سرمایه گذاری ( CBI ) ...
امتیازات خرید ملک و اخذ اقامت یونان
در صورتیکه شما کشور یونان را بعنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب ...
با خرید ملک در یونان کدام یک از اعضای خانواده شما امکان دریافت این اقامت را دارند؟
در یونان برخلاف سایر کشورهای حوزه شینگن، در صورت پرداخت هزینه‌های مربوط ...
فرم درخواست مشاوره