با افزایش هزینه برنامه کارت سبز EB-5 ( افزایش از ۵۰۰.۰۰۰ به ۹۰۰.۰۰۰ دلار ) بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال دستیابی به ایالت متحده با جایگزینی یک راه کم هزینه تر هستند. علاوه بر افزایش قیمت برنامه EB-5 مشکلات جدی در بازگشت را داشته است. رسیدگی به ۷۰۰ درخواست ویزایی در هر کشور ، هرساله تعداد قابل توجهی از برنامه را در برخی کشورها به خود اختصاص داده است. کشورهای بسیار پرجمعیت بیشتر تحت تاثیر قرار می گیرند. به عنوان مثال یه فرد متقاضی چینی ممکن است ۱۷ سال و برای یک شهروند هندی ۶ تا ۷ سال طور بکشد تا تاییدیه ویزای EB_5 خود را دریافت کند. اگرچه با افزایش قیمت ، تغییر برخی چیزها قابل قبول باشند اما زمان انتظار قابل تغییر نیست.
راه حل :
شهروندان کشوری که دارای ویزای E-2 با ایالات متحده هستند شرایط درخواست ویزای اقامتی آمریکا را دارند. درحال حاضر بیش از ۷۰ کشور با ایالات متحده دارای این پیمان هستند اما بسیاری از کشورها توافق مناسبی ندارند. کشورهایی مانند انگلستان ، ایتالیا ، ژاپن ، گرنادا و ترکیه دارای این ویزا با حداکثر شرایط اقامت را ارائه می دهند.
به عنوان نمونه از طریق ترکیه متقاضیان می توانند با حداقل سرمایه گذاری ۲۵۰.۰۰۰ دلار در املاک و مستغلات برای تابعیت ترکیه اقدام کنند. این روند تقریبا ۳ الی ۶ ماه طول می کشد. هنگامی که متقاضی تابعیت ترکیه ای خود را دریافت کرد می تواند درخواست E-2 خود را به ایالات متحده ارائه دهد. متقاضیان باید در یک تجارت آمریکایی با حداقل ۵۰% سهام سرمایه گذاری کنند. هیچ مبلغ رسمی برای حداقل سرمایه تصریح نشده است اما برای اطمینان از یک سرمایه گذاری موفق حداقل ۱۲۰.۰۰۰ دلار توصیه می شود. این روند تقریبا ۳ ماه طول می کشد و برای متقاضیان یک ویزای اقامتی ۵ ساله با میزان تمدید نامحدود صادر می شود.
این فرایند کلا ۹ الی ۱۲ ماه می تواند طول بکشد و هزینه ای در حدود ۳۷۰.۰۰۰ دلار + سایر هزینه ها در پی دارد. این روش برای بدست آوردن اقامت آمریکا به همراه امتیاز اضافی داشتن تابعیت ترکیه ، بسیار سریعتر و مقرون به صرفه تر است.
La Vida مجموعه ای از فرصت های انتخابی برای کسب و کار را دارد که می تواند برای برنامه E-2 مناسب باشد. اگر متقاضی برای شهروندی کشوری هستید که توافقنامه E-2 را ندارد ، می توانیم در ابتدا برای درخواست تابعیت ترکیه یا گرنادین کمکتان کنیم . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این گزینه ها لطفا با یکی از مشاوران ما صحبت کنید.

درآمدهای حاصل از اجاره دادن خانه در یونان چگونه است؟
اگر قصد زندگی در خانه خریداری شده را ندارید، می‌توانید به صورت ...
آیا امکان اخذ شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک نا تمام امکان پذیر میباشد؟
طبق آخرین تغییراتی که دولت ترکیه برای تسهیل اخذ تابعیت و شهروندی ترکیه از ...
قدرتمندترین گذرنامه های سال ۲۰۲۰
براساس آخرین شاخص قدرت گذرنامه ، ژاپن دارای بالاترین رتبه آزادی دسترسی ...
آیا اقامت در اسپانیا به اقامت دائم و دریافت پاسپورت منجر می‌شود؟
معمولا اقامت موقت اسپانیا به اقامتی گفته می شود که به فرد ...
املاک یا کمک مالی؟
بسیاری از برنامه های ویزای طلایی دو گزینه برای سرمایه گذاران ارائه ...
تصویب ویزای طلایی در اسپانیا
در شش ماه اول سال 2019 شاهد افزایش چشمگیر مصوبات ویزای طلایی ...
فرم درخواست مشاوره