فهرست ممنوعیت های ایالات متحده همیشه در حال گسترش بوده است و اخیرا که به روزرسانی شده ۶ کشور دیگر را برای ویزاهای مهاجرتی محروم کرد. این لیست جنجالی توسط رئیس جمهور ترامپ ، پس از ورود وی به ریاست جمهوری ، در سال ۲۰۱۷ تنظیم شد. شهروندان ایران ، لیبی و کره شمالی جز کشورهای اصلی بودند اما با اضافه شدن ۶ کشور دیگر ، ۱۳ کشور کاملا در این لیست قرار گرفتند. از ۲۲ فوریه سال ۲۰۲۰ شهروندان نیجریه ، اریتره ، سودان ، تانزانیا ، قرقیزستان و میانمار نیز با محدودیت روبه رو خواهند شد. سازمان امنیت داخلی آمریکا اظهار داشته است که کشورهای ممنوعه قادر به برآوردن اطلاعات لازم به اشتراک گذاری مربوط به تروریسم نبوده اند و یا سیستم های گذرنامه ای خود را به روزرسانی نکرده اند.
از میان کشورهای تازه ی ممنوعه ، احتمالا نیجریه بیشترین صدمه را خواهد دید. در سال ۲۰۱۸ حدود ۸۰۰۰ ویزای مهاجرتی توسط دولت ایالات متحده به شهروندان نیجریه داده شد که ۵۰% آن ها از سایر کشورهای آفریقایی بوده اند.
در نیجریه افراد عضو High Net Worth علاقه زیادی به شهروندی دوم نشان داده اند و La Vida کمک های بسیاری به سرمایه گذاران نیجریه ای برای بدست آوردن اقامت و گذرنامه دومشان میکند. با وجود محدودیت های فوق برخی از گزینه های ایالات متحده مثل ویزای E2 هنوز در دسترس شهروندان نیجریه است. ویزای E2 ثابت کرده است که می تواند یک جایگزین محبوب بجای برنامه گرین کارت EB-5 باشد. سرمایه گذاران باید در ابتدا در کشوری مثل گرنادا که دارای ویزای E2 است ، تابعیت کسب کنند و بعد برای ویزای سرمایه گذاری E2 ایالات متحده اقدام کنند.
لازم به ذکر است که کشور مالت اخیرا اعلام کرده است که به دلیل پیوندهای خود با آمریکا دیگر نمی تواند نیجریه ای ها را از طریق برنامه سرمایه گذاری برای شهروندی بپذیرد. این یک نمونه بارز از چگونگی تاثیر گذاری قوانین ایالات متحده در قوانین مهاجرتی دیگر کشورها است. درحالی که بسیاری از کشورها هنوز شهروندان نیجریه ای را قبول میکنند اما فرصت ها محدودتر می شوند.از سرمایه گذاران نیجریه ای خواهشمندیم تا دیر نشده است برنامه های مهاجرتی و سرمایه گذاریشان را شروع کنند.
برای کسانی که به دنبال افزایش گزینه های سفرهای بدون ویزایشان هستند تعدادی از برنامه های سرمایه گذاری شهروندی وجود دارد که می تواند بهشان کمک کند. افرادی که دارای گذرنامه آنتیگوا ، دومینیکا ، سنت کیتس و سنت لوسیا هستند امکان سفر به بیش از ۱۳۰ کشور در سراسر جهان از جمله منطقه شینگن و انگلیس را دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه می توانیم به شما کمک کنیم لطفا با ما تماس بگیرید.

پرتغال جشن ۷ سالگی برنامه اش را گرفت
برنامه ثبت شکستن ویزای طلایی پرتغال در این ماه 7 ساله شد. ...
تغییرات ویزای طلایی پرتغال
تغییراتی که در ویزای طلایی پرتغال پیشنهاد شده است
در طی برنامه ریزی های این هفته بر روی تغییرات ویزای طلایی ...
آیا امکان اخذ شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک نا تمام امکان پذیر میباشد؟
طبق آخرین تغییراتی که دولت ترکیه برای تسهیل اخذ تابعیت و شهروندی ترکیه از ...
چقدر ارز می توان از ترکیه خارج کرد؟
چقدر ارز می توان از ترکیه خارج کرد؟
ترکیه یکی از زیباترین کشورهای جهان که همین زیبایی باعث جذب گردشگران ...
ترامپ ممنوعیت سفرها را گسترش داد
فهرست ممنوعیت های ایالات متحده همیشه در حال گسترش بوده است و ...
فرآیند خرید ملک در یونان و اخذ اقامت چگونه است ؟
۱- انتخاب ملک : در این روش بهتر است برای بررسی شرایط خرید ...
فرم درخواست مشاوره