برنامه سرمایه گذاری اقامت در مالتا یک از سریعترین راه های دستیابی به تابعیت مستقیم اتحاده اروپا است. این برنامه که در سال ۲۰۱۴ تاسیس شده است تابحال نزدیک به ۱ میلیارد دلار درآمد و مزایای بسیاری داشته است. گذرنامه مالتیایی به متقاضیان امکان زندگی ، کار و تحصیل در هر کشور عضو اتحادیه اروپا بدون نیاز به ویزا و دسترسی به بیش از ۱۸۰ کشور را می دهد.
تعدادی از برنامه های سرمایه گذاری برای شهروندان وجود دارد مه مسافرت های بدون نیاز به ویزا در سراسرجهان را ممکن می کنند ، پس چه چیز مالت را منحصربه فرد می کند؟
برنامه IIP مالت مزایای سفر به ایالات متحده و کانادا را دارد که بسیاری از برنامه های جایگزین آن را ارائه نمی دهند. مالت یکی از ۳۸ کشوری است که جز برنامه ی فسخی ویزای ایالات متحده است. این بدان معنی است که شهروندان هریک از این ۳۸ کشور برای انجام کار و یا برای تفریح می توانند تا حداکثر ۹۰ روز بدون نیاز به درخواست ویزا ، در ایالات متحده بمانند. تمام آنچه نیاز دارند یک سیستم خودکار آنلاین بنام سیستم ESTA ( سیستم الکترونیکی برای مجوز سفر ) است که باید در کمتر از ۷۲ ساعت قبل از سفر تکمیل شود. همین روند و مزایایی که در بالا به آن اشاره شد برای کاندا وجود دارد و همچنین مالت برخی قوانین مالیاتی مطلوب را داراست.
سزمایه گذاری از طریق برنامه نیاز به سرمایه گذاری بین ۸۸۰.۰۰۰ یورو تا ۱.۱۵۰.۰۰۰ دلار + سایر هزینه ها دارد. سرمایه گذاری در سه حوزه انجام می شود. سهم دولت ۶۵۰.۰۰۰ یورو می باشد.  سرمایه گذاری در اوراق دولتی و خرید ملک در مالتا و  خرید مستغلات با حداقل ارزش ۳۵۰.۰۰۰ یورو انجام داد. زمان روند این برنامه حدودا ۱۲ ماه است که آن را به یکی از سریعترین روش های موجود در اروپا تبدیل می کند. این یک راه حل ایده آل برای سرمایه گذاران است که در بازه زمانی کم به دنبال دریافت گذرنامه اروپایی با امکان دسترسی راحت تر به ایالات متحده و کانادا می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این برنامه ، لطفا با تیم ما تماس بگیرید.

نیازمندی های ویزای سرمایه گذاری انگلستان چیست؟
از سرمایه گذاران درخواست میشود مدارک کافی برای اثبات موجودیت مبلغ ...
ترکیه : دروازه E2 به ایالات متحده
با افزایش هزینه برنامه کارت سبز EB-5 ( افزایش از 500.000 به ...
امتیازات خرید ملک و اخذ اقامت اسپانیا
کشوری تاریخی اسپانیا در جنوب غرب قاره اروپا و در مرز باریک ...
تصویب ویزای طلایی در اسپانیا
در شش ماه اول سال 2019 شاهد افزایش چشمگیر مصوبات ویزای طلایی ...
مدارک لازم برای دریافت اقامت اسپانیا با خرید ملک، چیست؟
اسپانیا، با نام رسمی پادشاهی اسپانیا کشوری مستقل و از اعضای اتحادیه ...
معرفی محله سانجاک تپه استانبول
معرفی محله سانجاک تپه استانبول
سانجاک تپه (Sancaktepe) یکی از محله های بسیار خوب استانبول که در ...
فرم درخواست مشاوره