بسیاری از برنامه های ویزای طلایی دو گزینه برای سرمایه گذاران ارائه می دهد ، کمک مالی از صندوق دولتی یا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات. در اکثر موارد مسیر املاک و مستغلات از قیمت بالاتری برخوردار است و باعث می شود که مشتریان برای این مساله که از نظر مالی برایشان بهتر است ، صحبت کنند.
پاسخ صحیح یا غلط وجود ندارد زیرا هر مشتری موقعیت منحصر به فرد خود را دارد. مهمترین عامل تعیین کننده ، بودجه شخی است. اگر کسی به دنبال کاهش هزینه های خود می باشد ، مسیرهای اهدایی مقرون به صرفه تر است. نکته ی منفی آن عدم بازدهی در سرمایه گذاریتان است. در این حالت باید در نظر داشته باشید که امتیاز اصلی آن بدست آوردن اقامت دوم یا گذرنامه با هزینه کمتر بوده است.
برای کسانی که بودجه انعطاف پذیری دارند ، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات حس معاملات مالی بیشتری ایجاد می کند. در ابتدا متقاضی مقداری از بودجه سرمایه گذاری خود را دریافت میکند اما با این کار یک دارایی ملموس ایجاد می کند ، که نه تنها باعث دریافت اجاره در طی مالکیت میشود بلکه می تواند آن را در آینده بفروشد و بخش بیشتر سرمایه گذاری خود را بدس آورد.
مورد دیگری که سرمایه گذاران باید در نظر بگیرند اندازه خانوادشان است. اگر شما یک فرد مجرد هستید کمک مالی دولت بسیار کم هزینه تر است . اگر خانواده متقاضی ۴ نفر باشد ، آنها کمک مالی بالاتری را دریافت می کنند که در بیشتر موارد تقریبا به همان اندازه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است. بیایید به برنامه شهروندی دومینیکا بطور مثال توجه کنید :
تابعیت دومینیکا با کمک مالی :
متقاضی مجرد ۱۰۰.۰۰۰دلار + سایر هزینه ها
متقاضی بصورت خانوادگی ۲۰۰.۰۰۰ دلار + سایر هزینه ها
تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات :
۲۱۸.۰۰۰ دلار + سایر هزینه ها
وقتی هر دو گزینه را باهم مقایسه می کنید تفاوت قابل توجهی در هزینه های سرمایه گذاری یک متقاضی مجرد با کمک مالی با متقاضی مجرد در املاک و مستغلات می بینید. بطور دقیق اختلاف ۱۱۸.۰۰۰ دلاری + سایر هزینه ها. با این حال برای یک خانواده ۴ نفره اختلاف هزینه ها کمتر است و بخاطر ۱۸.۰۰۰ دلار + سایر هزینه ها ، اکثرا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را انتخاب می کنند. در هر دو مسیر طرفداران و مخالفانی وجود دارد اما هدف نهایی آنها که اخذ پاسپورت دوم و مزایایش ، در نهایت بهای بالایی دارد.
برای مقایسه دقیق قیمت های این برنامه های مختلف ، با یکی از متخصصان مجرب ما برای یک مشاوره رایگان تماس بگیرید.

تغییرات ویزای طلایی پرتغال
تغییراتی که در ویزای طلایی پرتغال پیشنهاد شده است
در طی برنامه ریزی های این هفته بر روی تغییرات ویزای طلایی ...
مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک، چیست ؟
نداشتن هیچگونه سابقه محکومیتی در ایران و دیگر کشورهای اروپایی و همچنین ...
با خرید ملک در یونان کدام یک از اعضای خانواده شما امکان دریافت این اقامت را دارند؟
در یونان برخلاف سایر کشورهای حوزه شینگن، در صورت پرداخت هزینه‌های مربوط ...
مدت زمان دریافت اقامت دائم با ویزای سرمایه گذاری انگلستان چقدر است؟
شما میتوانید با سرمایه گذاری در انگلستان به این کشور مهاجرت کنید ...
ترکیه : دروازه E2 به ایالات متحده
با افزایش هزینه برنامه کارت سبز EB-5 ( افزایش از 500.000 به ...
فرآیند خرید ملک در یونان و اخذ اقامت چگونه است ؟
۱- انتخاب ملک : در این روش بهتر است برای بررسی شرایط خرید ...
فرم درخواست مشاوره