peyvand_user ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ 0 نظر

اجاره خانه برای یک هفته در استانبول

اجاره خانه برای یک هفته در استانبول

برخی از افراد زمانی که به ترکیه سفر می کنند ترجیح می دهند به جای اقامت در هتل، خانه اجاره کنند. اجاره خانه برای یک هفته در استانبول بسیار رایج است و خانه هایی در شهر استانبول وجود دارند که می توان آن ها را حتی برای یک روز اجاره کرد. که اجاره خانه در ترکیه به جای اقامت در هتل بسیار بصرفه تر می باشد به همین دلیل بسیاری از افراد از اجاره خانه برای یک هفته در استانبول استقبال می کنند.

اهمیت اجاره خانه در ترکیه هنگام سفر

استانبول یکی از شهرهای محبوب ترکیه می باشد که سالانه میلیون ها گردشگر از نقاط مختلف به این شهر سفر می کنند. ممکن است برخی ها تصور کنند که هزینه سفر و اقامت در این شهر بسیار بالا باشد اما روش هایی وجود دارد که به کمک آن ها می توانید سفر اقتصادی به ترکیه داشته باشید که یکی از آن ها اجاره خانه برای یک هفته در ترکیه می باشد.

مسافرانی که قصد اقامت در استانبول را دارند و برای مدت کوتاهی به این شهر سفر کرده اند بهترین گزینه اجاره سوییت می باشد که نسبت به اقامت در هتل بسیار مقرون به صرفه تر است همچنین میتوانند به جای خرید غذا از رستوران ها خودشان در خانه غذا آماده کنند که این نیز باعث کاهش هزینه ها می شود. سوییت های ترکیه اکثرا تک خوابه هستند البته می توانید متناسب با تعداد نفرات خانه های بزرگتری اجاره کنید.

مناطق مناسب برای اجاره خانه در استانبول

در شهر استانبول مناطق و محله های بسیاری برای اجاره خانه وجود دارند که در آن ها خانه های خوبی برای اجاره روزانه و یا ماهانه وجود دارد. اگر می خواهید برای یک هفته در استانبول اقامت داشته باشید بهتر است ابتدا محله ای که دوست دارید در آن خانه اجاره کنید را انتخاب نمایید.

گزینه های زیادی برای انتخاب محله در استانبول وجود دارد در این صورت با توجه به علاقه خود می توانید در منطقه ساحلی استانبول خانه اجاره نمایید و یا در یکی از محله های تاریخی، می توانبد در قسمت اروپایی باشید و یا در قسمت آسیایی.

یکی از مناطق بسیار خوب و مناسب در ترکیه برای اجاره خانه، منطقه بیلیک دوزو می باشد این منطقه دارای آپارتمان های شیک و نوساز است که علاوه بر اینکه به فرودگاه نزدیک است دسترسی آسان به وسایل حمل و نقل عمومی دارد. در منطقه بیلیک دوزو هزینه اجاره خانه بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه تر از بسیاری از مناطق دیگر ترکیه می باشد. افراد می توانند متناسب با مدت زمان اقامت خود خانه ای در این منطقه اجاره کنند.

قیمت خانه های اجاره ای در استانبول برای یک هفته

شما با هر بودجه ای می توانید در شهر استانبول خانه اجاره کنید. قیمت اجاره خانه های ترکیه به محله و موقعیت مکانی خانه، سال ساخت، تمیزی و امکانات آن بستگی دارد.  معمولا متوسط قیمت اجاره خانه در ترکیه حدود 200 لیر می باشد که این مقدار هزینه برای خانه های تمیز و با امنیت بالا است که در صورتی که امکانات خانه اتخابی کمتر باشد مقدار هزینه نیز کمتر است. این قیمت در محله تکسیم ترکیه 250 لیر است.

همچنین قیمت اجاره خانه روزانه در محله استقلال چیزی حدود 130 لیر و در مرکز شهر قیمت اجاره خانه روزانه 180 لیر است.

مزایای اجاره خانه در استانبول برای یک هفته

خانه هایی که به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه در ترکیه اجاره داده می شوند بسیار مورد توجه مسافران قرار می گیرند مخوصا مسافرانی که به منظور اهداف درمانی، کارهای تجاری و یا بازدید در نمایشگاه و یا شرکت در دوره های آموزشی برای مدت کوتاهی می خواهند در استانبول اقامت داشته باشند.

این آپارتمان های اجاره ای در ترکیه معمولا به صورت مبله هستند و از امکانات کاملی برخوردارند. شما می توانید به جای خرید از رستوران ها و فس و فودها خود نیز آشپزی کنند تا هزینه ها کاهش یابند.

خانه های از امکاناتی نظیر نگهبانی 24 ساعته، استخر و باشگاه های ورزشی دارند. در این آپارتمان ها افراد می توانند به صورت 4 تا 5 نفری نیز اقامت داشته باشند تا هزینه های سفر مقرون به صرفه تر باشد.